wczytywanie

Composita One to suplement diety opracowany z myślą o kobietach, które planują ciążę lub są w pierwszym trymestrze. Dwa rodzaje kapsułek (białe i przezroczyste) zawierają minerały, witaminy oraz kwas DHA i EPA, które uzupełniają prawidłową codzienną dietę. Opakowanie wystarcza na 30 dni stosowania.

Przezroczyste kapsułki zawierają kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentanowy (EPA) pochodzące z oleju rybiego. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz wspiera utrzymanie prawidłowego widzenia. Jego korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie. Dodatkowo wraz z kwasem eikozapentanowym (EPA) przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca. Ich korzystne działanie następuje przy spożywaniu 250 mg DHA i EPA dziennie.

Biała kapsułka suplementu diety Composita One® zawiera foliany, które są niezwykle ważnym składnikiem w diecie kobiet planujących ciążę oraz przyszłych matek. Pełnią rolę we wzroście tkanek matczynych w czasie ciąży oraz pomagają w prawidłowej produkcji krwi. Przyczyniają się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Jod wspiera prawidłową produkcję hormonów tarczycy i jej prawidłowe funkcjonowanie, a także bierze udział w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 wspiera prawidłową produkcję czerwonych krwinek. Witamina B12 pełni rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Witaminy B6, B12 i D pełnią także rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Cena brutto: 42.9

Odbierz zamówienie
za darmo w jednej
z naszych aptek
zapłać on-line
lub przy odbiorze
masz wątpliwości?
nasz farmaceuta
chętnie pomoże!

Newslleter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Trwa przetwarzanie danych...

W naszej drogerii za zakupy zapłacisz szybko i bezpiecznie!

Drogeria internetowa - płatności on-line
Strony internetowe Nowy Sącz