wczytywanie

Opracowany w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb u kobiet od pierwszego tygodnia ciąży, jako uzupełnienie zdrowej diety.

Femibion 1 Wczesna ciąża zawiera połączenie starannie dobranych składników odżywczych, w tym - co najważniejsze - mieszankę folianów (Metafolin ( L-metylofolian wapnia) i kwas foliowy)* oraz choliny, skład opracowany specjalnie na potrzeby pierwszego trymestru ciąży.

Wskazania:
Femibion 1 przeznaczony jest dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży jako uzupełnienie diety.

Właściwości:
Femibion 1 pomaga zaspokoić szczególne potrzeby matki i dziecka we wczesnym okresie ciąży (1-12 tydzień).

Pierwszy trymestr to okres, w którym w szczególności należy przyjmować odpowiednią ilość folianów, ponieważ ich niski poziom może być czynnikiem rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu. Źródłami folianów w Femibion 1 są kwas foliowy i L-metylofolian wapnia (Metafolin). Metafolin to “gotowa do użycia” postać folianu, która nie wymaga dalszych przemian i jest dostępna dla organizmu.
Preparat zawiera również witaminę D, aby zapewnić jej odpowiednią podaż w czasie ciąży. Witamina D jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i podziału komórek.

Femibion 1 zawiera także inne starannie dobrane składniki: 9 witamin (m.in. witaminy z grupy B, witamina C i witamina E), jod, a także selen, cholinę i żelazo.

Żelazo uczestniczy w produkcji czerwonych krwinek i przyczynia się do uczucia zmęczenia. Wraz z ciążą zwiększa się zapotrzebowania na cholinę. Cholina jest potrzebna do prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Cena brutto: 35.9

Odbierz zamówienie
za darmo w jednej
z naszych aptek
zapłać on-line
lub przy odbiorze
masz wątpliwości?
nasz farmaceuta
chętnie pomoże!

Newslleter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Trwa przetwarzanie danych...

W naszej drogerii za zakupy zapłacisz szybko i bezpiecznie!

Drogeria internetowa - płatności on-line
Strony internetowe Nowy Sącz